ÖVRIGT / Teknika / Tubkikare 15229297
nr 1522 9297
Tubkikare
mässing. Längd: 27 - 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:12:06
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Mässing
Tubkikare
Kondition: slitage, skador
nr 1522 9297
Tubkikare
mässing. Längd: 27 - 82 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 900 kr |
måndag 20 februari 2023 |
Mässing